світовий сенсаційний напій

про безалкоголь

Насправді безалкогольний напій – це напій, який містить невелику кількість випивки або навіть не містить її. Ця класифікація включає слабоалкогольне пиво, безалкогольне червоне біле, келих червоного або білого вина, а також яблучний сидр, якщо вони включають належним чином знижений фокус випивки через інтенсивність (ABV). Точне значення того, що насправді є «безалкогольним», а також те, що не є «безалкогольним»,

залежить від регіонального законодавства: в Об’єднаній імперії «безалкогольне пиво» ​​фактично становить менше 0,05% міцності, «деалкоголізоване». пиво» ​​фактично становить менше 0,5%, тоді як «слабоалкогольне пиво» ​​легко може містити не більше 1,2% ABV. Фраза «гладкий напій» визначає відсутність випивки на відміну від «важкого напою», а також «напою». Фраза «напій» фактично теоретично є нейтральною, однак часто фактично використовується для того, щоб рекомендувати алкогольні матеріали. Серед таких напоїв, як безалкогольні напої, газована вода, холодний трав’яний чай, лимонад, оригінальне пиво, фруктовий страйк, молоко, теплий смачний шоколад, трав’яний чай, кава, молочні коктейлі, а також вода з крана, а також міцні напої – це насправді всі м’які напої. напої.

саме тому ви повинні відчути цей напій

1. Екстракт моркви, у всьому світі

Здоровий і збалансований достатньо для того, щоб включити в стратегії плану дієти, однак досить чудовий, щоб стати в захваті від молоді, екстракт моркви насправді є портом усіх професій. Однак не підключіться так добре. Споживання надмірної кількості екстракту моркви фактично сприяло перетворенню шару шкіри в помаранчевий колір.

2. Baileys Initial Irish Lotion, Ірландія

Доброзичливі майстри, які створили кредитний рейтинг Baileys «38 000 кращих ірландських дійних корів, що пасуться на приблизно 1500 вибраних ірландських ранчо переважно на східному узбережжі Ірландії» за створення рясного лосьйону, який створює їх божественний еліксир -Відповідальність за продаж Цілком безкоштовна марка лікеру на планеті. Збігається з тим, що надходить від кави до Cointreau.

3. Текіла, Мексика

призначена не лише для вечірок – вона є одним із найпопулярніших спиртних напоїв у світі. зі 100% блакитної агави не потребує аксесуарів; просто потягуйте, повторюйте та насолоджуйтесь.

4. Gleaming Sprinkle, у всьому світі

Вода з крана? Точніше, на що ви сьогодні ввечері звернули увагу на вибір страв, мосьє, хот-доги, приготовані на пару, а також хлібні крихти? Блискучий, газований, газований, разом із паливом… з чим би ви не контактували, просте посилення бульбашок перетворює звичайну витриману H2O на модний «напій», даруючи вам миттєву бадьорість. Мінімум до тих пір, поки ви не почнете відригувати все, що підтримує.

5. Кайпірінья, Бразилія

Бразильський загальнонаціональний напій насправді є сучасною ручкою Daiquiri, а також містить омолоджуючу основу з лайма разом із кінчиком бразильського рому з цукрової тростини. Прикрасьте долькою або навіть шматочком лайма, випийте, після цього промінь світла, як Роналдіньо після того, як назбирав техніку капелюха.

6. Смачний шоколадний молочний коктейль, єдині умови

Цей третій мушкетер (після гамбургера та картоплі фрі), що закупорює артерії, у світі швидкого харчування чудово завершує всі страви домашнього вжитку. Крім того, це, звісно, ​​може бути не настільки жирним, як ви думаєте – кількість енергії, витрачена на спробу хльобнути цей густий осад на соломинку, повинна спалити мінімум пару цих жирів.

7. Тайський холодний трав’яний чай, Таїланд.

Найкращий трав’яний чай насправді пропонується в поліетиленовому пакеті, який доставляється з дорожніх візків, а також виглядає яскраво-помаранчевим, однак у чудовому вигляді. Це міцний, чудовий високий рівень кофеїну, створений із міцно завареного темного трав’яного чаю, а потім поєднаний зі згущеними смаками та молоком. Якби це не було будь-якого типу чудових в’єтнамських та мандаринських закладів харчування, не завадило б прийняти блюдо.